3D řezání

 

OBRÁBĚNÍ 3D TECHNOLOGIÍ VYSOKOTLAKÝM PAPRSKEM

 

3D ŘEZACÍ HLAVA PAC 

Metoda dělení materiálu s technologii umožňující až 60° úhlové řezání

Řezací hlava PAC zvládne obrábět díly s úhlem až do 60° v obou osách s možností kontinuální rotace. Jednoduše lze říci, že hlava PAC zvládne bez potřeby nutnosti změny pozic a bez ohledu na geometrii řezaného elementu pokračovat v řezání a to v konečném důsledku šetří čas a umožňuje vytvářet kvalitnější a hodnotnější výrobky.

Technologie přímého pohonu

Pro tento typ pohonu jsou využívány patentované technologie Direct Drive DC. Díky servo motoru pro 4 a 5 osu dokáže PAC dosáhnout velmi přesného polohování ± 0,1° při relativně vysokém zrychlení a při polohovací rychlosti. Díky těmto přednostem je hlava PAC nejrychlejší a nejpřesnější pěti osou řezací hlavou na trhu s technologiemi na dělení materiálů abrazivním řezáním vysokotlakým vodním paprskem.

Eliminace podřezu

Databáze algoritmů Tru Cut obsažených v řídícím systému PAC jsou vyvinuty, tak aby dokázali stanovit v daném řezném programu, jaký může být předpokládaný podřez. Systém tento předpoklad okamžitě během procesu řezání eliminuje v každém úhlu od 0° do 60°. Díky této technologie dokážeme dokonale kontrolovat průběh řezání materiálů.

Bližší informace o možném využití 3D řezání rádi poskytneme.
Neváhejte nás kontaktovat a získejte výhodu pro své obchody před konkurencí.

tel: 606 720 934
email: paprsek@cncdelfin.cz

PŘIJĎTE SE SAMI PŘESVĚDČIT O MOŽNOSTECH, KTERÉ VÁM NABÍZÍME S TECHNOLOGII ŘEZÁNÍ 3D.

Těšíme se na Vás!